můj příběh

Co mě vedlo k otevření poradny?

  • Cílená a účinná pomoc lidem, kteří chtějí změnit svůj život  a již nechtějí být obětí okolností a druhých lidí.
  • Také potřeba pomoci dětem a rodičům při řešení školních neúspěchů.

Můj příběh:

Pracuji ve školství již 28 let jako učitelka v mateřské škole.Jsem také matka dvou dospělých dětí a manželka. V životě jsem si prošla zdravotními problémy, životními kotrmelci a řešila školní neúspěchy svých dětí.
Tenkrát jsem ještě nevěděla, že existují i jiné, alternativní možnosti, než ty, které byly běžné. Prognózy typu: ,, Musíte se s tím naučit žít“, ,,Lepší už to nebude“, ,,Smiřte se s tím“ a další, mojí situaci neřešily.,
Měla jsem velké zdravotní problémy a klasická zdravotní péče nepomáhala.Vyhledala jsem tedy člověka, který léčil tzv. celostně.Výsledky po dvou týdnech byly neuvěřitelné a já se mohla vrátit zpět do práce.
V tu dobu jsem řešila i školní neúspěchy mého syna .Rozhodla jsem se, že půjdu opět alternativní cestou celostního přístupu. Navštívili jsme odborníka přes vzdělávací kineziologii a i tady jsem věděla, že je to to pravé.
Nadále jsem pracovala jako učitelka v MŠ, ale stále  jsem postrádala cílenou a efektivní práci s dětmí, které potřebovaly více individuální péče, Vzhledem k počtu dětí ve třídách, toto není možné.
…..a tak začala moje cesta. Teď už vím, že školní neúspěch má velké množství příčin a žádná diagnóza problém nevyřeší  Vzdělávací kineziologie však přesně definuje deficit a cíleně, prostřednictvím účinných cvičení, zlepšuje a odstraňuje oslabené výkony a tím přispívá k šťasnějšímu životu rodičů a dětí. ,,Kde se toto oslabení vzalo?“,,,Co to způsobilo?“- musíme se podívat ještě dál do prenatálního období. PROČ? Všechno se vším souvisí.